Drukarki fiskalne onlineDrukarki fiskalne dla sklepów i hurtowni.banner_posnet7

Posnet Temo Online

  • To najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Zmieścisz je w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz go używać w terenie, ponieważ bez zewnętrznego zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu. Możesz podłączyć drukarkę do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB. Nowością jest możliwość wyposażenia drukarki w interfejs WiFi.
banner_posnet8

Posnet Trio Online

  • Drukarka Trio Online to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS. Nagrodzona w konkursie Dobry Wzór 2017.
banner_posnet9a

Thermal XL2 Online

  • Posnet Thermal XL2 Online to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych! XL2 występuje w czterech wersjach konstrukcyjnych z wyświetlaczami: LCD (standardowym, wolnostojącym, podwieszanym) lub OLED. Dostępna z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80 i 57 mm.
banner_posnet9b

Thermal HD Online

  • Posnet Thermal HD Online to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki HD Online idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o dużym natężeniu ruchu. Posiada wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru.


banner_innova_profiteja

Drukarka fiskalna Innova Profit EJ

  • NOWA HOMOLOGACJA ważna do dnia 17.12.2019 r.

    Najnowszy model znanej i bardzo cenionej przez klientów drukarki fiskalnej przeznaczonej do małych i średnich sklepów oraz gastronomii. W najnowszym modelu zdecydowanie przyśpieszono prędkość wydruku (25 linii/s), udostępniono zmianę kontrastu wyświetlacza oraz zmianę napięcia szuflady poprzez menu drukarki. Zastosowano mechanizm drukujący szybkiego załadunku papieru typu „easy loading” co jest niespotykane w tym segmencie drukarek fiskalnych. Dodatkowo pojemnik na papier umożliwia stosowanie rolek papieru nawet do 70 metrów długości. Kolejnym ważnym elementem drukarki INNOVA PROFIT EJ wyróżniającym ją spośród konkurencji jest zastosowanie zupełnie nowej technologii pozwalającej na pracę pomimo awarii zasilania wewnętrznego. Drukarka przystosowana jest do pracy w walucie EURO i występuje wyłącznie z modułem kopii elektronicznej INNOVA EJ.
banner_innova_df1

Drukarka fiskalna Innova DF-1 FV

  • INNOVA DF-1 APS FV to urządzenie o bardzo dobrych parametrach technicznych przy zachowaniu niewielkich gabarytów. Najnowsza wersja drukarki wprowadza wiele nowych rozwiązań między innymi: umieszczanie informacji o NIP nabywcy, drukowanie kodów 2D, umieszczenie własnego, graficznego LOGA na paragonie oraz formatki LOTTO. Dzięki bardzo dobrej proporcji ceny do jakości dostępna praktycznie dla każdego typu placówek. Drukarka wyposażona jest w bardzo wytrzymały mechanizm drukujący zapewniający 150 km wydruku , 2 miliony obcięć papieru , 225 mm / sekundę szybkości wydruku. Jednocześnie jest to jeden z niewielu dostępnych na rynku mechanizm wrzutowy szybkiego załadunku papieru typu easy loading. W najnowszej wersji wprowadzono możliwość wyboru szerokości rolki papieru 80 mm lub 57 mm. Urządzenie posiada wiele opcji i można je personalizować pod kątem konkretnej placówki. Drukarka występuje wyłącznie z modułem kopii elektronicznej INNOVA EJ , a dodatkową zaletą produktu jest możliwość drukowania faktur VAT.

Wydruk NIP-u nabywcy na paragonie możliwy w urządzeniach Innova.