WINDOWS 7, WINDOWS SERVER 2008 R2

System Windows został zaprojektowany z uwzględnieniem opinii użytkowników i zawiera wiele z sugerowanych przez nich funkcji. Użytkownicy prosili o przyspieszenie i ułatwienie wykonywania typowych zadań, umożliwienie dostosowania sposobu pracy na komputerze do własnych potrzeb oraz wprowadzenie nowych funkcji.

Możesz pracować w dowolnym miejscu

Z systemem Windows 7 zainstalowanym na komputerze przenośnym masz do dyspozycji doskonałe biuro, gdziekolwiek się znajdujesz. Dzisiejsze biura mogą mieć różne postacie - cichy kąt w kawiarni czy pubie albo zaciszna ławka w ogródku lub w parku. Gdziekolwiek zabierzesz swój komputer przenośny i będziesz pracować, system Windows 7 ułatwi Ci wykonanie zadań.

Dwa kliknięcia i masz połączenie

W przypadku pracy zdalnej pierwszym zadaniem jest zwykle przejście do trybu online. W systemie Windows 7 można to łatwo wykonać dzięki obsłudze technologii dostępu szerokopasmowego, np. 3G. Wystarczy wsunąć kartę sieci bezprzewodowej i połączenie jest nawiązane. Inną innowacją jest opcja Wyświetl dostępne sieci. Znajduje się ona na pasku zadań i gromadzi w jednym miejscu wszystkie dostępne opcje: sieć Wi-Fi, komórkowe połączenie szerokopasmowe, połączenie telefoniczne lub firmową sieć VPN. Dwa kliknięcia i masz połączenie.

Naciśnij przycisk Drukuj

Używasz jednej drukarki w domu, a drugiej w pracy? Ciągłe wskazywanie, która drukarka ma zostać użyta, jest męczące. W systemie Windows 7 nie jest to konieczne. Funkcja drukowania zależnego od lokalizacji, dostępna tylko w wersjach Professional i Ultimate, zapamiętuje drukarki, które są stale używane, i automatycznie kieruje dokumenty do właściwej.

Więcej energii w bateriach komputera przenośnego

System Windows 7 został zaprojektowany w taki sposób, aby oszczędzać energię w bateriach komputerów przenośnych. Na przykład zasilanie gniazda sieci Ethernet jest odłączane, gdy gniazdo nie jest używane, a ekran LCD jest automatycznie przyciemniany, gdy komputer przez dłuższy czas pozostaje w stanie bezczynności.

Zwiększone bezpieczeństwo pracy

Wiemy, że jeśli chodzi o pracę, ostrożności nigdy nie jest zbyt wiele. Dlatego system Windows 7 zawiera liczne udoskonalenia zabezpieczeń. Skanery linii papilarnych na komputerach przenośnych są lepiej wykorzystywane. Udostępniono także nowe funkcje, takie jak funkcja BitLocker To Go. Funkcja BitLocker To Go dostępna w wersji Ultimate szyfruje dyski flash USB i inne przenośne urządzenia magazynujące w celu ich zabezpieczenia przed kradzieżą lub przypadkową utratą. Polecamy Windows 7 i SVR 2008R2, zajmujemy się sprzedażą, instalacją i serwisem WINSVR2008R2 na terenie Koszalina i okolic.

jak odzyskać dane z komputera Problem z komputerem Pozycjonowanie stron Odwirusowanie komputera Zmodernizować komputer Abonament dla firm za usługi Kontakt Korzyści outsourcingu Kasy fiskalne Hosting Router ADSL Sprawdzenie legalności programu Monitoring obiektów Hotspot VoIP Pomoc zdalna serwis laptopów Kasa fiskalna Koszalin Drukarka fiskalna zachodniopomorskie waga elektroniczna Kolektor danych Projektowanie loga Referencje Niszczarka dokumentów start Liczarki banknotów Jak działa VoIP Serwis komputerów Koszalin usługi informatyczne WFMAG Koszalin Quatra Program do biletów plaza dla hotelu program dla hotelu PCMARKET Gastro Pos Antywirus Kaspersky Wdrożenia informatyczne Grafik rezerwacyjny
2006 - 2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone - biznessoft.com