WINDOWS 8 i WINDOWS SERVER 2012

Co nowego

Ekran startowy.
Wszystkie potrzebne rzeczy znajdują się na nowym ekranie startowym. Kafelki na ekranie startowym są połączone z kontaktami, aplikacjami, folderami, zdjęciami lub stronami i zawsze wyświetlają najnowsze informacje. W ten sposób nie tracisz czasu na aktualizowanie informacji.

Obsługa myszką i klawiaturą — a teraz także dotykowo.
Windows 8 świetnie nadaje się do komputerów z ekranem dotykowym, tych z tradycyjną myszą i klawiaturą oraz tych, które mają jedno i drugie. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju komputer wybierzesz, odkryjesz szybkie i płynne sposoby przechodzenia między aplikacjami, przenoszenia rzeczy i poruszania się po systemie.

Nowe komputery.
Na rynku pojawiły się wspaniałe nowe komputery różnych typów, w tym zgrabne i lekkie tablety, komputery typu convertible i laptopy.

Aplikacje ze Sklepu Windows.
System Windows 8 umożliwia korzystanie z nowego sklepu z aplikacjami — Sklepu Windows. Możesz wejść do sklepu bezpośrednio z ekranu startowego i przeglądać oraz pobierać aplikacje o gotowaniu, fotografii, sporcie itd. — wiele z nich za darmo.

Twój Windows, gdziekolwiek jesteś.
Zaloguj się za pomocą swojego konta Microsoft na dowolnym komputerze z systemem Windows 8, a natychmiast zobaczysz swoje tło pulpitu, preferencje i ustawienia.

jak odzyskać dane z komputera Problem z komputerem Pozycjonowanie stron Odwirusowanie komputera Zmodernizować komputer Abonament dla firm za usługi Kontakt Korzyści outsourcingu Kasy fiskalne Hosting Router ADSL Sprawdzenie legalności programu Monitoring obiektów Hotspot VoIP Pomoc zdalna serwis laptopów Kasa fiskalna Koszalin Drukarka fiskalna zachodniopomorskie waga elektroniczna Kolektor danych Projektowanie loga Referencje Niszczarka dokumentów start Liczarki banknotów Jak działa VoIP Serwis komputerów Koszalin usługi informatyczne WFMAG Koszalin Quatra Program do biletów plaza dla hotelu program dla hotelu PCMARKET Gastro Pos Antywirus Kaspersky Wdrożenia informatyczne Grafik rezerwacyjny
2006 - 2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone - biznessoft.com