Bitbank - Twoja kopia bezpieczeństwa.

BitBank zapobiega skutkom nieprzewidzianej utraty danych. To proste w obsłudze oprogramowanie, które automatycznie szyfruje i przesyła w bezpieczne miejsce Twoje dane. Nawet w przypadku uszkodzenia lub utraty komputera zaledwie w kilka chwil z łatwością odzyskasz wszystkie swoje pliki z utworzonej w BitBank kopi zapasowej.

Archiwizacja danych jest szczególnym procesem wymagającym pełnego zaangażowania ze strony dostawcy usługi. BitBank jest unikatową aplikacją pod względem technologicznym i softwarowym, która powstała w wyniku doświadczeń szerokiego grona ekspertów. Zaufali nam Klienci z całej Europy, którzy od dawna korzystają z archiwizacji danych online.

Działanie aplikacji:
* Zadanie backupu będzie wykonywane automatycznie w momencie przewidzianym w harmonogramie. Możesz jednak ręcznie uruchomić zdefiniowane zadanie w każdej chwili.
* Po wejściu w dane zadanie widzisz jego opis: nazwę oraz informację czy jest ono aktywne.
* Ustal czy po wykonaniu zadania komputer ma być automatycznie zamknięty.
* Możliwy jest backup online oraz backup offline, w którym zasoby zostaną zgrane tylko lokalnie.
* W definicji zadania zaznaczone są te elementy, które będą podlegały zabezpieczeniu. - Harmonogram usługi możesz dowolnie modyfikować w każdej chwili.
* Możesz włączyć filtrowanie pewnych rodzajów plików, np. zażyczyć, aby została zarchiwizowana cała zawartość danego folderu poza plikami mp3.
* W zakładce „zaawansowane” istnieje możliwość uruchamiania skryptów przed i po wykonaniu backupów.
* Możesz rozpocząć backup natychmiast, bez oczekiwania na zaprogramowany czas. Kliknąć wówczas przycisk „rozpocznij”.
* Aplikacja wykonuje kilka niezbędnych operacji.
* W zależności od prędkości komputera, aktualnego obciążenia oraz wielkości wybranych danych proces ten może trwać od kilku sekund do kilku minut.
* Paski posteru pokazują kompresję i przesyłanie na serwer kolejnych plików z wybranych folderów. Możesz prześledzić stopień kompresji jaki udało się osiągnąć lub prędkość, z jaką dane wgrywane są na serwer. Możesz również sprawdzić szacowany czas do zakończenia całego backupu. (Czas ten zależy oczywiście od wielkości wybranych danych, ale także od przepustowości danego łącza internetowego).
* Możesz ustalić, że komputer wyłączy się automatycznie po zakończeniu zadania . To rozwiązanie pozwala zaplanować długotrwałe backupy danych na godziny wieczorne, a po wykonaniu zadania komputer zostanie bezpiecznie zamknięty.
* Zadanie backupu możesz w każdej chwili anulować.
* Wówczas, ponieważ nie pozwoliłeś na wykonanie zadania do końca, pojawi się informacja o problemach przy wykonywaniu ostatniego backupu.
* W sekcji „raporty i logi” pojawi się raport dotyczący tego zdarzenia oraz komunikat „zadanie nie powiodło się, ponieważ operacja została anulowana przez użytkownika”.

jak odzyskać dane z komputera Problem z komputerem Pozycjonowanie stron Odwirusowanie komputera Zmodernizować komputer Abonament dla firm za usługi Kontakt Korzyści outsourcingu Kasy fiskalne Hosting Router ADSL Sprawdzenie legalności programu Monitoring obiektów Hotspot VoIP Pomoc zdalna serwis laptopów Kasa fiskalna Koszalin Drukarka fiskalna zachodniopomorskie waga elektroniczna Kolektor danych Projektowanie loga Referencje Niszczarka dokumentów start Liczarki banknotów Jak działa VoIP Serwis komputerów Koszalin usługi informatyczne WFMAG Koszalin Quatra Program do biletów plaza dla hotelu program dla hotelu PCMARKET Gastro Pos Antywirus Kaspersky Wdrożenia informatyczne Grafik rezerwacyjny
2006 - 2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone - biznessoft.com