Terminale płatnicze na wynajem w Koszalinie.

Dobry Punkt – Płatność Kartą
Płatność kartą to usługa, dzięki której można dokonać płatności kartami płatniczymi: kredytową, debetową lub przedpłaconą za zakupy lub usługi poprzez terminal płatniczy.
Grupa LEW współpracuje z dwoma centrami płatniczymi: CardPoint S.A. oraz Centrum Kart i Czeków (CKC) banku PeKaO S.A. Daje to możliwość zapewnienia klientom pełnej i kompleksowej obsługi płatności poprzez terminal.

Polecamy sprzęt:

Terminal płatniczy

TERMINAL PŁATNICZY
na wynajem

Urządzenia obecnie oferowane są przystosowane do obsługi kart w pełnym standardzie EMV. Jest to wypracowany przez trzy organizacje systemów płatniczych - Europay, MasterCard i VISA (stąd skrót EMV) - standard technicznej kompatybilności dla kart płatniczych tych organizacji opierający się na wykorzystaniu w kartach elektronicznych z mikroprocesorem uzgodnionych parametrów i działających w szerokich, globalnych ramach współpracujących ze sobą aplikacji. Przekazywanie danych o transakcjach do systemów autoryzacyjnych i rozliczeniowych w zależności od terminala: analogowy - odbywa się za pośrednictwem analogowej linii telefonicznej wykorzystując wbudowany do urządzenia modem telefoniczny, GPRS - odbywa się za pośrednictwem sieci GPRS, wykorzystując wbudowany do urządzenia modem.

  • Nowoczesna stylistyka
  • Wysoka estetyka
  • Zwarta konstrukcja
  • Mechanizm drukujący o wysokiej trwałości i niezawodności
  • Cicha praca, duża szybkość i wysoka jakość wydruku
  • Ergonomia użytkowania

Większość urządzeń znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.
W przypadku braku informacji o cenie lub gdy chcą Państwo ją negocjować
(np. uzyskać rabat przy większych zamówieniach) prosimy o kontakt telefoniczny 94 716 26 00.

jak odzyskać dane z komputera Problem z komputerem Pozycjonowanie stron Odwirusowanie komputera Zmodernizować komputer Abonament dla firm za usługi Kontakt Korzyści outsourcingu Kasy fiskalne Hosting Router ADSL Sprawdzenie legalności programu Monitoring obiektów Hotspot VoIP Pomoc zdalna serwis laptopów Kasa fiskalna Koszalin Drukarka fiskalna zachodniopomorskie waga elektroniczna Kolektor danych Projektowanie loga Referencje Niszczarka dokumentów start Liczarki banknotów Jak działa VoIP Serwis komputerów Koszalin usługi informatyczne WFMAG Koszalin Quatra Program do biletów plaza dla hotelu program dla hotelu PCMARKET Gastro Pos Antywirus Kaspersky Wdrożenia informatyczne Grafik rezerwacyjny
2006 - 2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone - biznessoft.com