MicrosoftMicrosoft PRO profesjonalne oprogramowanie.


Visual Studio

Profesjonalne narzędzia programistyczne i usługi do tworzenia dowolnych aplikacji na dowolnej platformie. Łatwiejsza współpraca i większa wydajność pracy samodzielnej lub w małym zespole.

Najwyższa jakość tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne.

Tworzenie aplikacji na urządzenia z systemami iOS i Android. Możesz opracowywać programy w języku C#, używać logiki aplikacji i kodu w ramach wielu platform, a także budować w pełni dostosowane interfejsy użytkownika dzięki oprogramowaniu Xamarin. Ponadto rozwiązanie Apache Cordova umożliwia wykorzystanie dotychczasowych umiejętności w zakresie sieci Web i tworzenie aplikacji do przeglądarki oraz hybrydowych z obsługą wyjątkowych funkcji urządzeń.

Visio Professional

Tworzenie i udostępnianie diagramów połączonych z danymi, upraszczających przekazywanie złożonych informacji.

Z łatwością twórz zaawansowane diagramy.

Pakiet Microsoft Visio Professional ułatwia indywidualnym użytkownikom i całym zespołom tworzenie oraz udostępnianie profesjonalnych, wielofunkcyjnych diagramów, które upraszczają przekaz złożonych informacji. Posiada wszystkie funkcje programu Visio Standard, a także zaktualizowane kształty, szablony i style; ulepszoną obsługę współpracy zespołowej, w tym umożliwianie kilku osobom pracy na jednym diagramie w tym samym czasie; umożliwia też łączenie diagramów z danymi.

Project Professional

Współpracuj z innymi, aby łatwo rozpoczynać i realizować zwycięskie projekty

Bądź na bieżąco z projektami.

Microsoft Project Professional ułatwia planowanie projektów i współpracę z innymi niemal wszędzie. Zadbaj o dobrą organizację i śledź projekty w ramach jednego systemu do zarządzania projektami, opracowanego pod kątem płynnej współpracy z innymi aplikacjami firmy Microsoft oraz usługami w chmurze. Program Project Professional może być wykorzystywany jako produkt autonomiczny lub podłączony do serwera. Project Professional obejmuje licencję dostępu klienta (CAL) do serwera Project Server.Narzędzia które łączą różne zespoły, platformy i urządzenia.