Drukarki fiskalne onlineDrukarki fiskalne dla sklepów i hurtowni.banner_posnet7

Posnet Temo Online

  • To najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Zmieścisz je w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz go używać w terenie, ponieważ bez zewnętrznego zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu. Możesz podłączyć drukarkę do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB. Nowością jest możliwość wyposażenia drukarki w interfejs WiFi.
banner_posnet8

Posnet Trio Online

  • Drukarka Trio Online to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS. Nagrodzona w konkursie Dobry Wzór 2017.
banner_posnet9a

Thermal XL2 Online

  • Posnet Thermal XL2 Online to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych! XL2 występuje w czterech wersjach konstrukcyjnych z wyświetlaczami: LCD (standardowym, wolnostojącym, podwieszanym) lub OLED. Dostępna z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80 i 57 mm.
banner_posnet9b

Thermal HD Online

  • Posnet Thermal HD Online to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki HD Online idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o dużym natężeniu ruchu. Posiada wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru.


Wydruk NIP-u nabywcy na paragonie możliwy w urządzeniach Innova.