LSI Gastro i CHARTObsługa gastronomi i gospodarka magazynowa.


Gastro POS

To program do prowadzenia szybkiej i intuicyjnej sprzedaży poprzez ekran dotykowy. System cieszy się dużym uznaniem. Ułatwia pracę kelnerów i szkolenie nowych pracowników. Sprawdza się zarówno w pojedynczym lokalu, jak i sieci gastronomicznej.

Platforma to wiele usprawnień w funkcjonowaniu lokalu gastronomicznego. Logowanie się pracownika do programu poprzez wprowadzenie unikalnego kodu, odcisku palca lub za pomocą karty magnetycznej pozwala na pełny monitoring zarówno czasu pracy, jak i generowanej sprzedaży. Widok opcji można ograniczyć tak, aby był on dopasowany do uprawnień konkretnej osoby, np. kelner widzi tylko sprzedaż, menadżer wystawione faktury. Gastro POS pozwala zniwelować straty lokalu oraz zwiększyć zyski.


CHART program hotelowy

Program dla hoteli CHART dzięki swojej niezawodności, uniwersalności i modularnej budowie, znajduje szerokie zastosowanie w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, hostelach i sanatoriach. Systemy hotelowe z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w małych, jak i dużych obiektach. Pomimo, że program CHART zawiera bogaty pakiet funkcji charakteryzuje się łatwością obsługi.

Minimalizujemy koszty wdrożenia, bo wiemy, że jest to istotny czynnik wpływający na proces decyzyjny podczas zakupu oprogramowania. Przygotowując oprogramowanie dokonaliśmy wszelkich starań, aby program był prosty w obsłudze, intuicyjny oraz w jasny sposób informował użytkownika o popełnionym przez niego błędzie wskazując bezpośrednio na przyczynę pojawiającego się problemu. Odpowiadając na potrzeby klientów zadbaliśmy o to, żeby wdrożenie oprogramowania nie wymagało czasochłonnego szkolenia. Czytelność opcji oraz jasne komunikaty umożliwiają obsługę programu przez osoby, które nie uczestniczyły wcześniej w szkoleniach.Usprawnij działanie restauracji i hotelu.