Outsourcing ITCzym jest outsourcing doskonale wyjaśnia Henry Ford który stwierdził, że jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.


Kompleksowo

Bez dobrego wsparcia informatycznego trudno prowadzić dziś firmę, zwłaszcza że sektor IT rozwija się naprawdę dynamicznie i na rynku pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania. Niektóre z nich pomogą Ci rozwinąć skrzydła, inne zaś okażą się tylko zbędnym wydatkiem. Właśnie dlatego proponujemy Ci pomoc i wsparcie odnośnie IT.

W ramach umowy serwisowej dostaniesz pełne wsparcie, dzięki czemu infrastruktura informatyczna będzie w stałej gotowości do pracy.


Efektywnie

Szybko, bezproblemowo i efektywnie! Tak będzie działać infrastruktura IT w Twojej firmie. A Ty w końcu przestaniesz martwić się o wszystkie zagadnienia IT.

Dostaniesz rozwiązania ściśle dopasowane do charakteru działalności Twojej firmy i optymalizację działających systemów. A gdy tylko zacznie się coś dziać, wystarczy jeden telefon – gwarantujemy bardzo szybki czas reakcji na zgłoszenie!.


Szybko

Proponujemy umowy serwisowe z czasem przyjazdu serwisanta na terenie Koszalina do 1 godziny od chwili zgłoszenia awarii..

Umowy zapewniają również opiekę informatyczną w weekendy a nawet w trybie 24/7, idealne rozwiązanie np dla hoteli czy firm pracujących w trybie zmianowym.


W przystępnej cenie

W wielu kilkuosobowych firmach zatrudnienie informatyka na etat jest nieopłacalne.

Rozwiązaniem jest umowa serwisowa z firmą świadczącą kompleksowo usługi informatyczne. Skontaktuj się z nami a my po rozpoznaniu struktury firmy, ilości komputerów i zainstalowanych na nich programów, dobierzemy ofertę do Państwa potrzeb.

Kompleksowa i rzetelna obsługa IT dla Twojej firmy.

Każda firma, która podpisuje z nami umowę serwisową otrzyma rzetelną i stabilną obsługę.
Swoim Klientom gwarantujemy:
1. Kompletną administrację serwerami
– wykorzystamy w tym celu całą swoją wiedzę, kompetencje i zasoby, by zapewnić im jak najlepszą pracę. 2. Stałe monitorowanie systemów 24 h/365 dni w roku
– tak, by zapewnić im sprawne działanie.
3. Projektowanie i wykonanie sieci informatycznych LAN/WAN
– zarówno dla małych, jak i rozległych sieci firmowych. Możemy stworzyć sieć opartą na tradycyjnej technologii okablowania UTP lub nowoczesnej bezprzewodowej WLAN. To Wybór należy do Ciebie. W ramach tej usługi dostarczamy wszystkie potrzebne elementy – urządzenia czy szafy, które są niezbędne do funkcjonowania sieci informatycznej.
4. Budowę i konfigurację systemów komputerowych dla wszystkich systemów
– bez względu na to czy firma pracuje w oparciu o system Windows, Linux czy Mac OS. Firmowe serwery plików, WWW, poczty elektronicznej i inne.
5. Podłączanie do Internetu w ramach każdego dostępnego rodzaju podłączenia: – Neostrada, Internet DSL, sieci telewizji kablowej. W ramach tej usługi oferujemy również konfigurację łączy, wewnętrznej sieci czy firewall.
6. Instalacja i wdrożenie każdego typu oprogramowania pod Windows, Linux, Ms Office
– wybierz oprogramowanie, którego potrzebujesz a resztę zostaw nam. Zainstalujemy i skonfigurujemy oprogramowanie tak, by każda aplikacja działała bez zarzutu.
7. Obsługę programów księgowych m.in: WF-Fakir, WF-Kaper, CDN Optima, Raks, Symfonia, Buchalter, Ramzes.
– dzięki czemu już żaden błąd oprogramowania nie sparaliżuje działalności całej firmy!
8. Rozwiązywanie problemów sprzętowych i programowych
– wsparcie systemów operacyjnych DOS, Windows, Linux, Mac OS.
9. Kontrola i profilaktyka antywirusowa
10. Wdrożenie i nadzór nad systemem kopii bezpieczeństwa
– utrata danych grozi każdemu przedsiębiorstwu, a odtworzenie dokumentów tworzonych przez lata jest w takim przypadku często niemożliwe. Dzięki regularnie wykonywanym przez nas kopiom bezpieczeństwa możliwe jest przywrócenie danych po awarii lub przypadkowym skasowaniu.
11. Pomoc telefoniczna i zdalna
12. Usługi związane z WWW
- Projektowanie oraz wykonywanie internetowych serwisów www,
- aktualizacja i modernizacja istniejących stron www,
- rejestracja domen internetowych i hosting,
- tworzenie banerów reklamowych - statycznych lub animowanych.
13. Usługi doradcze
– w zakresie zakupów, modernizacji i serwisu sprzętu i oprogramowania komputerowego.
– dzięki odpowiedniej optymalizacji parametrów sprzętu i systemu komputerowego można zmniejszyć koszt zakupu nawet o kilkanaście procent. W przypadku zakupów o zwiększonej wartości, kwota ta może zadecydować o tym czy firma podejmie wyzwanie komputeryzacji czy też pozostanie przy przestarzałych rozwiązaniach.
14. Dostawa komputerów i oprogramowania
– komputerów biurowych, multimedialnych i innych, w dowolnych konfiguracjach w/g specyfikacji klienta po preferencyjnych cenach. Dostawa pozostałego sprzętu komputerowo - biurowego takiego jak drukarki, skanery, monitory i inne.
15. Szkolenie w zakresie sprzętu komputerowego oraz oprogramowana


Outsourcing informatyczny to obecnie jedna z usług zewnętrznych przynoszących największe efekty i korzyści dla firm.