Kasy fiskalne onlineKasy online, szuflady, skanery kodów kreskowych, wagi, moduły rozszerzeń.banner_fawag1

Fawag Lite
Online

  • Kasa produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna, funkcjonalna i w dobrej cenie. Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską a poprzez złącze USB skaner kodów kreskowych lub komputer.

banner_posnet1

Posnet Mobile Online

  • Kasa fiskalna Posnet Mobile to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Mobile to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.
banner_posnet2

Posnet Bingo Online

  • Posnet Bingo to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę. Możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.
banner_posnet5

Posnet Ergo Online

  • Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth lub modem 3G). W wersji rozszerzonej kasa posiada także tunelowanie portów COM.

Wydruk NIP-u nabywcy na paragonie możliwy w urządzeniach Posnet.