Kasy fiskalneKasy fiskalne, szuflady, skanery kodów kreskowych, wagi, moduły rozszerzeń.banner_fawag1

Fawag Lite

  • Kasa produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna, funkcjonalna i w dobrej cenie. Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską a poprzez złącze USB skaner kodów kreskowych lub komputer.

banner_posnet1

Posnet Mobile HS

  • Kasa fiskalna Posnet Mobile HS to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Mobile HS to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.
banner_posnet2

Posnet Bingo HS

  • Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę. Możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.
banner_posnet3

Posnet Bingo XL

  • Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi. Posiada dużą bazę towarową 8000 PLU oraz elektroniczną kopię paragonu. Mechanizm drukujący (wersja PLUS) Fujitsu o zwiększonej wytrzymałości w sklepach o dużym natężeniu sprzedaży.
banner_posnet4

Posnet Revo

  • Posnet Revo to urządzenie pozwalające użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcji kasy. Funkcja kaso-wagi to połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.
banner_posnet5

Posnet Ergo STD

  • Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth lub modem 3G). W wersji rozszerzonej kasa posiada także tunelowanie portów COM.
banner_posnet5

Posnet Ergo MR1

  • Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.

    Moduł rozszerzenia 1: 2 x RS232, port szuflady wielonapięciowej.
banner_posnet6

Posnet Neo XL

  • Neo XL to sprawdzona na rynku, zaawansowana kasa systemowa, która słynie z wyjątkowej odporności. Wzbogacona o nowe funkcje umożliwia m.in. integrację z szalką ważącą, współpracę z terminalem płatniczym, programowanie przypomnień czy jednoczesne korzystanie z dostępnych interfejsów (Ethernet, WiFi czy GPRS). Idealnie sprawdza się w placówkach handlowych.

Wydruk NIP-u nabywcy na paragonie możliwy w urządzeniach Posnet.