CDN OPT!MA

Comarch - logo

Kompleksowe oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem, zaspokajające potrzeby firm różnych wielkości. Od jednoosobowej działalności przez małe i średnie firmy do bardzo dużych przedsiębiorstw.

Systemy pracują zgodnie z przepisami, pozwalają efektywnie zarządzać firmą dając gwarancje i pewność w kontaktach z Urzędami nie zapominając o najważniejszym - Kliencie.

Bogata funkcjonalność pozwala zwiększyć potencjał i efektywność działań każdej firmy na polskim i zagranicznych rynkach. Kompleksowa oferta Zintegrowanych Systemów CDN zapewnia łatwą migrację między jej kolejnymi elementami.

Comarch - logo

CDN OPT!MA - zawsze zgodny z przepisami program do zarządzania, obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac. Program, który wspomaga prowadzenie małej i średniej firmy. Dodatkowo dedykowany moduł Biuro Rachunkowe wspiera zarządzania biurem rachunkowym i kancelarią na wszystkich etapach obsługi klienta. Program pracuje w środowisku Microsoft Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również pozwala na efektywną pracę w sieci.

Budowa modułowa gwarantuje pełną intergrację i umożliwia elastyczne dopasowanie funkcjonalności programu do potrzeb każdej firmy. W miarę rozwoju firmy, program CDN OPT!MA można rozbudowywać o kolejne elementy.

Program CDN OPT!MA wyposażony jest w nowoczesną technologię Microsoft SQL Server 2000, zapewniającą bezawaryjność pracy i bezpieczeństwo danych. CDN OPT!MA współpracuje również z Microsoft SQL Server 2005.

CDN OPT!MA współpracuje z najnowszym systemem operacyjnym Microsoft Windows Vista.

Zakładając firmę możesz być pewien, że Zintegrowane Systemy CDN pozwolą Ci ją dynamicznie rozwijać dzięki łatwej migracji między kolejnymi elementami oferty za przystępną cenę.

jak odzyskać dane z komputera Problem z komputerem Pozycjonowanie stron Odwirusowanie komputera Zmodernizować komputer Abonament dla firm za usługi Kontakt Korzyści outsourcingu Kasy fiskalne Hosting Router ADSL Sprawdzenie legalności programu Monitoring obiektów Hotspot VoIP Pomoc zdalna serwis laptopów Kasa fiskalna Koszalin Drukarka fiskalna zachodniopomorskie waga elektroniczna Kolektor danych Projektowanie loga Referencje Niszczarka dokumentów start Liczarki banknotów Jak działa VoIP Serwis komputerów Koszalin usługi informatyczne WFMAG Koszalin Quatra Program do biletów plaza dla hotelu program dla hotelu PCMARKET Gastro Pos Antywirus Kaspersky Wdrożenia informatyczne Grafik rezerwacyjny
2006 - 2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone - biznessoft.com