SprzętPragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę w zakresie projektu, wdrożenia i instalacji komputerów w firmach i instytucjach oraz w mieszkaniach lub domach prywatnych.

Pomożemy też Państwu w doborze odpowiedniego sprzętu komputerowego, znajdującego się w ofercie naszej firmy, tak aby zapewniał komfort i przyjemność pracy Waszej i Waszych pracowników oraz wydajnie i bezawaryjnie służyły przez cały okres eksploatacji i przyczyniały się do rozwoju Państwa działalności.

Możemy również podłączyć Państwa sieć do Internetu poprzez wydajny serwer oparty na sprawdzonych i bezpiecznych systemach Linux wraz z odpowiednią jego konfiguracją uzależnioną od Państwa potrzeb.

Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami, zapewnimy zdalną oraz lokalną administrację Państwa sieci, pełny - całodobowy nadzór oraz szybką reakcję w razie jakichkolwiek trudności.

Ze swojej strony zapewniamy pełen profesjonalizm i rzetelność świadczonych usług i mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie i pozwoli na nawiązanie ścisłej współpracy.Hardware is the physical aspect of computers.